Universiteit Leiden

nl en

ICT, Onderwijs

FSW heeft nieuwe adviseur voor AI en onderwijs

24 april 2025

Ben je FSW docent en wil je AI inzetten in je onderwijs? Dan kun je vanaf nu terecht bij de AI Implementation Advisor. Marc Cleiren adviseert docenten rond het inzetten van veilige AI bij het ontwerpen en verlichten van het eigen onderwijs. Zo kun je snel zelfstandig, ook als leek, in je cursus een individuele tutor bouwen voor je studenten of beoordelings-rubrics bouwen voor onderwijsleerdoelen. Dit alles met veilige, door onze eigen universiteit geaccrediteerde en beheerde AI hulpmiddelen.

Samenwerking

Cleiren werkt samen met het ISSC en de centrale LLInC AI Officer aan een duurzame en veilige infrastructuur en integratie van AI binnen het FSW onderwijs. Dit in verbinding met experts van alle faculteiten. Cleiren is binnen FSW vraagbaak rond de laatste ontwikkelingen op AI & onderwijsgebied.

Spreekuur

Cleiren houdt iedere woensdag open spreekuur tussen 13.00 en 14.00 uur (online of in 4C.04). Heb je behoefte aan een meer uitgebreid adviesmoment, dan kan je daarvoor inschrijven op woensdagen tussen 14.30 tot 16.30 uur.

Workshops

Binnenkort starten we met workshops voor docenten over het integreren van AI in je cursussen met onze eigen Universiteit Leiden AI assistent. Geen voorkennis nodig! Hou de agenda en de Onderwijsnieuwsbrief in de gaten voor meer informatie.

Contact

Mail AI Implementation Advisor Marc Cleiren op AIED@fsw.leidenuniv.nl.

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.